JEPEN ZYRA ME QIRA NE BLLOK - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet zyre me qira ne zonen e Bllokut.
Zyra ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te mireadministruar dhe ka nje hapsire prej 150m2.
Ambienti eshte i organizuar ne 4 hapsirat pune.
Ambienti ka nje kuzhine te vecuar dhe dy tualete.
Lirohet ne Qershor, por nese deshironi per nje vizite ne prone, kontaktoni agjenten imobiliare.


Informacion
Sip. Totale:

150 m2

Sip. e brendshme:

140 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

5

Lloji:

Office

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

48

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Ish Blloku

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020