JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE DURRES ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne zonen e Spitalit te nje vile dy kateshe ne katin e 1 ku do te vendoset dhoma e gjumit e re. Organizohet me 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 ballkon dhe 1 tualet. Per me shume informacione ose vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

139 m2

Sip. e brendshme:

139 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

67

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Spitali, Spitali

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020