SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM DURRES - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet prane hoteleve me te njohura te zones se golemit Miami 2, Premium, etj me siperfaqe 61m2 ne katin e 4. Organizohet me 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenje, tualet dhe 1 ballkon. Per me shume informacione ose vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

65 m2

Sip. e brendshme:

61 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

60

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Golem, Golem

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020