SUPER VILE NE SHITJE TE MANDARINE DRIVE. - Century 21 Albania
Përshkrim

Vila pozicionet shume prane TEG.
Kjo vile ngrihet mbi nje truall me siperfaqe 411 m2 dhe ka siperfaqe 350 m2.
Punimet e jashtme dhe te brendshme jane nga me cilesoret.
Duhet theksuar edhe fakti qe i gjithe ndertimi eshte i izoluar me fasade te ventiluar.
Nuk duhet lene pa permendur edhe pishina dhe 2 vende parkimi.
Nese jeni lodhur nga jetesa mes zhurmes se Tiranes , ky eshte rasti me i mire per ju.
Per me teper detaje na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

411 m2

Sip. e brendshme:

350 m2

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

89

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Teg, Qendra Tregtare TEG

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020