SHITET VILE TE LURA 1! - Century 21 Albania
Përshkrim

Vila eshte totalisht i mobiluar me te gjitha pajisjet dhe shume komode, organizohet me dy dhoma gjumi, dy tualete, nje kuzhine te vecuar dhe nje verande! Ndodhet te kompleksi Lura1.
Per me shum informacione ose vizit ne prone na kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

130 m2

Sip. e brendshme:

110 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

1,2

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Sold

Website Views:

659

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Lura 1, Gjiri I Lalzit

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin