Shitet apartament 1+1 tek Shkembit te Kavajes! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartament 1+1 prane Shkembit te Kavajes .Apartamenti ndodhet ne trete te nje pallati te mire administruar dhe eshte i organizuar ne dhomen e ndenjes sebashku me guzhinen , nje dhome gjumi si dhe nje tualet . Orientohet nga lindja dhe Perendimi si dhe shikon nje pjese te vogel nga deti.Per nje vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

91 m2

Sip. e brendshme:

79 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Withdrawn

Website Views:

667

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Shkembi i Kavajes, Shkëmbi I Kavajës

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020