FILLUAN SHITJET NE KOMPLEKSIN REZIDENCIAL 'BRAKA RESIDENCES DIAMOND HILL' NE DURRES - Century 21 Albania
Përshkrim

Shiten vila ne kompleksin residencial "Braka Residences Diamond Hill" i vetmi ne llojin e tij ne qytetin e Durresit, me nje siperfaqje truallli prej 12400m2 nga ku 3285m2 njolle ndertimi dhe pjesa e mbetur gjelberim dhe rruge.. Vila ndodhet ne nje kompleks te perbere nga 40 vila ne kodren e Currilave prane Viles se Zogut. Me nje siperfaqje te brendshme prej 262.2 m2 vila organizohet ne katin -1 prej 84.7 m2 garazhd (lavanteri), ne katin e pare 84.7 m2 dhe kati i dyte 92.8 m2 si dhe nje pishine private. Kati i pare organizohet ne nje dhome ndenje , kuzhine e vecuar , nje dhome qe mund te perdoret si bibloteke ose zyre dhe nje tualet. Kati i dyte perbehet nga dhoma matrimoniale me garderobe dhe tualet personal, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet. Vetratat e xhamit ne katin e pare dhe te dyte me pamje nga pishina bejne qe vila te ket drite natyrale gjat gjithe kohes. Pilotimi i kodres dhe perdorimi i materialeve me cilsore ne fushen e ndertimit e bejne kete kompleks shume te sigurt. Me nje desing modern, ndertuar ne kodren e Currilave me nje pamje fantastike te detit dhe qytetit te Durresit e bejne kete kompleks residencial vendin perfekt per te jetuar. Per me shume informacione na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

262 m2

Sip. e brendshme:

262 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

3

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Villa

Statusi:

Under Construction

Availability:

Available

Website Views:

1019

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Vila e Zogut, Vila e Zogut

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin