SHESIM NJESI KOMERCIALE TEK RRUGA MARKO BOCARI ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Ne rrugen Marko Bocari, prane Liqenit te Tiranes, shesim njesi komerciale! Ambjenti ka siperfaqe 97.3 m2 dhe lartesi rreth 4 metra. Ka fasade goxha te konsiderueshme dhe me vizibilitet te larte per reklamimin e biznesit qe do implementohet ne prone. Ambjenti komercial eshte i pershtatshem per lloje te ndryshme biznesi si farmaci, lavanteri, furre buke, bar kafe, agjensi etj. Zona eshte e populluar dhe e zhvilluar. Gjithashtu ja vlen te permendim edhe aksesin teper te shpejte nga Rruga e Kosovareve, Rruga Sami Frasheri, Nobis etj. Disponon dokumentacion te rregullt. Per me teper informacion apo vizite ne prone mund te me kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

97 m2

Sip. e brendshme:

97 m2

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

122

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Marko Bocari, Liqeni i Tiranës

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020