SHESIM 32 POSTE PARKIMI PRANE LIQENIT TE TIRANES ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Ne rrugen Marko Bocari, prane Liqenit te Tiranes, shesim PARKING NE KATIN -1 ! Siperfaqa totale e parkingut eshet 882 m2 dhe eshte e ndare ne 32 poste te ndryshme. Prona eshte e investuar dhe e dhene me qira sipas posteve te parkimit. Pallati ku ndodhet ka dy kate te dedikuar per parking dhe aksesohet direkt nepermjet ashensoreve. Zona eshte e populluar dhe e zhvilluar dhe kerkesa eshte teper e larte. Gjithashtu ja vlen te permendim edhe aksesin teper te shpejte nga Rruga e Kosovareve, Rruga Sami Frasheri, Nobis etj. Disponon dokumentacion te rregullt. Per me teper informacion apo vizite ne prone mund te me kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

882 m2

Sip. e brendshme:

882 m2

Lloji:

Parking

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

101

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Marko Bocari, Liqeni i Tiranës

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020