SHESIM TOKE NE AUTOSTRADE, MBIKALIMI I KASHARIT ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Ne Autostraden Durres Tirane, tek mbikalimi i Kasharit, shesim toke me siperfaqe 11577m2. Toka ndodhet ne vije te pare me rrugen dytesore te autostrades ne nje zone industriale. Ka vizibilitet makismal nga rruga me gjeresi 55 metra dhe gjatesi rreth 210 metra. Toka eshte e pershtatshme per ndertim magazine, kapanoni, fasoneri etj. Kjo rruge eshte nje nga akset kryesore ne Shqiperi dhe toka mund te sherbeje per ndertimin e nje showroomi apo lloje te ndryshme biznesi. Koeficenti i shfrytezimit te territorit eshte 70% me intesitet 2.6 qe do te thote siperfaqja e ndertimit mund te arrije ne 30.000 m2. Pozicioni eshte teper strategjig sepse mundeson akses te shpejte ne te gjithe pikat dhe rruget kryesore. Disponon dokumentacion te rregullt. Per me teper informacion apo vizite ne prone, mund te me kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

11577 m2

Sip. e brendshme:

11577 m2

Lloji:

Industrial Land

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

153

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Autostrada Durres Tirane, Autostrada Tiranë - Durrës

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020