JAPIM ME QIRA GARSIONERE NE FRESK !!! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti me siperfaqe te brendshme 34m2 dhe me siperfaqe totale 40m2 ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor ne zonen e Freskut, i cili esht i organizuar me nje dhom gjumi dhe nje tualet. Jepet pjeserisht e mobiluar. Per me shum informacion ose vizite ne prone ne kontaktoni!!


Informacion
Sip. Totale:

40 m2

Sip. e brendshme:

34 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

267

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Fresku

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020