SHITET VILE NE SHKOZE! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet vile ne shkoze. Eshte nje nga zonat me te qeta te Tiranes. Vila perbehet nga 2 kate + papafingo.Gjithashtu ka edhe katin perdhe qe eshte 104m2, per momentin perdoret si magazine por me pare eshte shfrytezuar si supermarket. Kati i pare i viles eshte 64m2 qe perbehet nga (Dhoma e ndenjes, kuxhina dhe 1 tualet)+ Verande 32.1m2. Kati i dyte perbehet nga 3 dhoma gjumi dhe nje tualet+ verande. Kati i trete eshte papafingo, 36.7m2+8m2 verande. Ne total jane 331m2.
Shitet e mobiluar. Cmimi eshte shume i arsyeshem, 145,000euro.

Per me teper informacjon, ju lutem na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

311 m2

Sip. e brendshme:

270 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

2

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

287

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Shkozë

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020