VILE NE SHITJE PRANE TEG !! - Century 21 Albania
Përshkrim

Vile per Shitje ne Mjulle - Bathore.
Vila ndodhet pjese e nje kompleksi te ri te perbere nga 4 vila, ne ndertim e siper.
Vila eshte 2 kat, ku kati i pare ka nje organizim te mire te ambjentit te ndenjes, te ngrenies, te gatimit dhe 1 tualet . Katin e dyte perbehet nga 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 ballkon.
Vlen per tu permendur oborri teper relaksues dhe i gjberuar, ajri i paster, qe jane nje vlere e shtuar.
Gjithashtu, lokacioni qe disponon eshte nje tjeter pike e forte e prones, pasi ka akses te drejtperdrejte me Autostraden, qe lidhet me Liqenin e Tiranes.
Cmimi i percaktuar, eshte per fazen aktuale ne te cilen ndodhet vila.
Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur te na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

650 m2

Sip. e brendshme:

340 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

3

Lloji:

Villa

Statusi:

Under Construction

Availability:

Withdrawn

Website Views:

305

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Mjull Bathore, Mjull - Bathore

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020