Apartament 1+1 ne shitje ne Kompleksin "Arlis" - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartament ne shitje 1+1 tek Rruga e Dibres ne kompleksin "Arlis". Apartamenti ndodhet ne katin e 11 te nje rezidence qe po ndertohet se fundmi, me punime teper cilesore, ne Rrugen e Dibres, prane QSUT, zone e cila te ofron te gjitha facilitetet per nje jetese komode. Ka nje siperfaqe prej 73 m2, te organizuar ne nje sallon ndenje+ambientin e gatimit, 1 dhome gjumi, 1 tualet, ballkoni. Rezidenca eshte nje nga me te mirat ne zone dhe pritet te perfundoi brenda viti 2021.
Per me shume informacione na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

73 m2

Sip. e brendshme:

63 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

11

Lloji:

Apartment

Statusi:

Under Construction

Availability:

Available

Website Views:

192

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Kompleksi Arlis, Rruga e Dibrës

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020