SHITET APARTAMENT 2+1+2 I MOBILUAR TEK 5 MAJI ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Pozicionohet ne katin e trete banim te nje pallati te ri te mireadministruar, me ashensor.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 83 m2.
Lokalizohet ne nje prej komplekseve me te reja ne zone.
Ka nje organizim te rregullt dhe siperfaqe te shfrytezuar me se miri.
Eshte arreduar se fundmi dhe shitet i mobiluar si ne foto .
Per nje vizite ne prone luteni te na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

83 m2

Sip. e brendshme:

83 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

160

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: 5 Maji, Rruga 5 Maji

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020