Apartament 2+1 ne shitje te 21 Dhjetori - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete dhe te preferuar ne Tirane, ne katin e 4 te nje pallati ekzistues ndertim i vitit 1985 i mirembajtur pa ashensor. Ka nje siperfaqe totale prej 74 m² e organizuar ne 2 dhomat e gjumit sallonin me kend gatimi te vecuar dhe tualetin. Investimet jane te bera se fundmi dhe te kuruara ne detaje.
Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt (hipotekor).
Per me shume informacion na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

75 m2

Sip. e brendshme:

75 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

212

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: 21 Dhjetori

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020