Shitet apartament 1+1 ne Fresk - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartament 1+1 papafingo ne Fresk.
Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete dhe organizohet nga salloni bashke me dhomen e gatimit, nje dhome gjumi , tualeti dhe nje papafingo e bollshme.
Disponojme tipologji te ndryshme apartamentesh ne papafingo.
Per me shume informacion na kontaktoni!!


Informacion
Sip. Totale:

161 m2

Sip. e brendshme:

85 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Kati:

6

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

84

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Fresku

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020