Apartament 2+1 ne shitje te kompleksi Magnet - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartament 2+1 ne Rezidencen Magnet . Organizohet ne nje ambient ndenjie se bashku me kuzhinen,dy dhoma gjumi dhe nje tualet si dhe nje verande me siperfaqe 20 m . Apartamenti eshte i totalisht i investuar.Ben pjese te nje godine brenda kompleksit rezidencial. Objekti ka rifinitura teper cilesore, ashensor te nje nga firmave me prestigjioze, si dhe I veshur me sistem kapot.Kompleksi ofron te gjithe facilitetet qe i nevojiten banoreve Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor
Per me teper informacion na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

145 m2

Sip. e brendshme:

114 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Kati:

11

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

176

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: 21 Dhjetori

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020