JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 TE SHESHI WILLSON!!! - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qira apartament 2+1+2 te sheshi Willson. Apartamenti ka nje organizim te rregullt te hapesirave te brendshme i perbere nga nje sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Ndodhet ne katin e 1 (banim) te nje pallati ri me ashensor, ne nje zone te kerkuar per te gjitha mundesite qe ofron.

Per me shume info, na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

100 m2

Sip. e brendshme:

90 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

95

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Sheshi Willson

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020