TEK ISH RESTORANT DURRESI APARTAMENT 2+1 - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati 8 katesh, me siperfaqe totale prej 95 m2. Strukturimi i saj eshte 1 dhome ndenje te bashkuar me nje ambjent ngrenie dhe guzhine , 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Orientimi i saj eshte jug- perendim, e cila favorizon renien e diellit gjate gjithe dites. Pozicionimi i saj eshte shume favorizues sepse ndodhet shume prane rruges kryesore brenda unazes se vogel, tregu i shumllojshem komercial, farmaci, supermarkete, ambulanca, shkolla te mesme dhe fillore etj. Apartamenti shitet pjeserisht i mobiluar dhe eshte i ndertuar ne kohet e fundit ku disponon dhe Certifikate Pronesie. Per nje vizite ne prone ose nje informacion me shume kontaktoni ne numrin e.telefonit


Informacion
Sip. Totale:

95 m2

Sip. e brendshme:

84 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

6

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

220

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rr. Ferit Xhajko, Restorant Durrësi

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020