Dyqan buze rruge per shitje te Selvia - Century 21 Albania
Përshkrim

Ne Rrugen e Dibres tek Selvia, buze rruges kryesore, shitet Njesi komerciale me biznes te ngritur dhe me fasade te madhe xhami . Zona ne te cilen ndodhet dyqani eshte nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes gje qe  e ben mjaft te favorshme per nje investim te sigurt.  Dyqani eshte i organizuar ne 2 hapesira te brendshme, 1 tualet dhe 1 pjese verande. Aktualisht eshte i dhene me qera, pra eshte biznes aktiv. Ambjenti mund te perdoret per  cdo lloj biznesi per shkak te vendodhjes qe ka ne rruge kryesore.  Disponon dokumentacion te plote hipotekor.
Per me shume informacion na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

64 m2

Sip. e brendshme:

64 m2

Tualetet:

1

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

178

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga e Dibres, Selvia

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020