Hyr
Përshkrim

Century 21 New Day ofron ne menyre Eksluzive.
Apartamenti ndodhet ne katin e 4. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi nje salle ndenje me kuzhine, tualet dhe nje verande te madhe me pamje relaksuese. Shitet i mobiluar me te gjitha kushtet. Ndodhet ne fshatin turistik Ada Village, zone shume e qete dhe shume prane me bregdetin Adriatik. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone kontaktoni 00355697070880


Informacion
Sip. Totale:

140 m2

Sip. e brendshme:

75 m2

Sip. Toke:

140 m2

Lloji:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Sold

Website Views:

698

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa: Qerret Kavaje

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019