Hyr
Përshkrim

shitet ambient zyrash ne nje nga komplekset me te reja ne Tirane mundesi shum e mire per zyra dhe investim. per nje vizit ne kontaktoni ne 0676321311


Informacion
Sip. e brendshme:

362 m2

Lloji:

Office

Status:

Under construction

Availability:

Sold

Website Views:

110


Vendndodhje

Adresa: kompleksi Kastrati

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019