SHITET VILË NË DURRËS! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet Vile 3 - katëshe në zonën e Spitallës, Durrës me sipërfaqe totale ndërtimi 400 m² dhe me sipërfaqe trualli 240 m².
Kati i parë është i organizuar nga ambjenti i ndjenjes dhe një tualet. Përbri sallës ndodhet dhe garazhdi i kësaj vile.
Kati i dytë është i organizuar në 2 dhoma gjumi, 2 tualete.
Kati i tretë është i mbuluar me cati, ka 2 dhoma gjumi,sallom, 2 tualete dhe një verandë,
Secili kat është i rrethuar nga ballkonet.
Punimet në këtë ndërtesë janë shumë cilësore dhe vila ështëe pajisur me sistem ngrohje-ftohje Chiller.
Për një vizitë në pronë jeni të lutur të na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

400 m2

Sip. e brendshme:

314 m2

Sip. Toke:

240 m2

Dhomat e gjumit:

4

Tualetet:

5

Dhomen e ndenjes:

3

Kati:

3

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

388

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Spitallë

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin