Hyr
Përshkrim

Shitet shtepi dy kateshe prane kryqezimit te Rruga Bardhyl me rrugen Kongresi i Manastirit.
Godina perbehet nga 2 kate, secili 55m² dhe 35m² oborr. investimi eshte totalisht i ri dhe teper cilesor.
ne katin e pare kemi Sallon me kend gatimi dhe 1 Tualet, Ndersa ne katin e dyte kemi 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 2 ballkone.
Shitet totalisht i mobiluar. Mos nguroni ta vizitoni nga afer!


Informacion
Sip. Totale:

110 m2

Sip. e brendshme:

110 m2

Sip. Toke:

35 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

235

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Bardhyl

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020