LIQENI I TIRANES,SHITET APARTAMENT 2+1 - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ka nje siperfaqe totale 115 m2, ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te mireadministruar. Ndodhet ne nje nga zonat me te qeta dhe te preferuara te Tiranes.
Organizohet dhome ndenje, ambient gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualet dhe nje ballkon.
Apartamenti shitet i arreduar ne menyre cilesore, i shtuar me parket.
Disponon Dokumentacion te Rregullt Hipotekor.
Per nje viztite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni


Informacion
Sip. Totale:

115 m2

Sip. e brendshme:

103 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Kati:

9

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

287

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Liqeni i Tiranës

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020