Shitet vila 2 kate ne Qerret - Century 21 Albania
Përshkrim

Vila eshte e strukturuar ne 2 kate banimi , kati i pare ka 1 dhome ndenje te bollshme me dalje ne oborr , 1 kuzhine te kompletuar , 1 tualet dhe ka nje siperfaqje prej 100m2 .
Kati i dyte ka 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete si edhe nje verande prej 19m2 dhe nje siper disponon nje terrace prej 80m2.
Siperfaqja e truallit eshte 407,9 m2 dhe njolla e ndertimit eshte 100,02m2.
Eshte mundesia e ndertimit te nje pishine ne pjesen e oborrit .
Disponon certifikate pronesie toka dhe ndertimi.


Informacion
Sip. Totale:

409 m2

Sip. e brendshme:

100 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

3

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Sold

Website Views:

736

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Qerret , Kavaje, Qerret

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin