Ambient komercial per qira! - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qira ambient komercial tek Stadiumi Dinamo, prane lulishtes 1 Maj! Prona ndodhet ne katin 0 dhe ka nje siperfaqe neto prje 69m2 dhe eshte e sapo investuar me te gjitha punimet e reja. Mundesi per ndarje ne dy ambiente me hyrje me vete dhe tualete te vecuara. E pershtateshme per aktivitete te ndryshme biznesi si zyra avokatie, noteri,klinike dentare, qender estetike etj. Per me teper informacion lutem kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

69 m2

Sip. e brendshme:

69 m2

Tualetet:

2

Lloji:

Commercial

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

64

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Komuna eParisit, Stadiumi Dinamo

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020