SHITET LOKALI NE RRUGEN E KAVAJES, TE PALLATI I " GLOBE " - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet lokali tek rruga e Kavajes, perkatesisht te pallati i Qendres " GLOBE ". Lokali eshte ne gjendje pune. Lokali ka nje pozicion mjaft te mire. Ka nje siperfaqe 110 m2 te brendshme, si dhe 50 m2 Verande shume te shfrytezueshme, si ne foto. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Eshte nje menyre e mire investimi, pasi momentalisht eshte i dhene prej 3 vitesh me qira 900 Euro ne muaj, me nje klientele te rregullt. Te interesuarit te kontaktojne


Informacion
Sip. Totale:

160 m2

Sip. e brendshme:

160 m2

Lloji:

Bar / Restaurant

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

880

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rr. e Kavajes. Pallati i Qendres GLOBE, Rruga e Kavajës

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020