Hyr
Përshkrim

Shitet vile 3 kateshe ne Vlore . Ndertimet jane shume cilesore dhe faza ne te cilen ndodhet objekti per momentin eshte ne ndertim .
Ka nje pozicion mjaft te mire dhe nje cmim konkurues. Mund te shfrytezohet dhe si nje mundesi mjaft e mire investimi .Disponon dy poste parkimi .
Per cdo informacion me te detajuar mund te telefononi ne nr 0692727700


Informacion
Sip. Totale:

157 m2

Sip. e brendshme:

157 m2

Sip. Toke:

245 m2

Lloji:

Villa

Status:

Under construction

Availability:

Available

Website Views:

137


Vendndodhje

Adresa: Rruga Hajro Cakerri

Shteti: Albania

Qyteti: Vlorë

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019