Ambient komercial per Qira! - Century 21 Albania
Përshkrim

Ne zonen e Stadiumit Dinamo jepet me qira apartament me siperfaqe neto 85m2. Prona eshte totalisht e sapo investuar me punime shume cilesore . Ambienti eshte i pershtatshem per zyra, klinike mjekesore, qender estetike, etj. Ambienti ndodhet ne katin e 2 ne nje pallat buze rruges kryesore dhe ka fasade xhami 15m linear qe i jep vizibilitet maksimal prones.
Per me teper informacion ju lutem kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

85 m2

Sip. e brendshme:

85 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Office

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

174

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Komuna e Parisit, Stadiumi Dinamo

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020