Shitet Hotel te pishat e buta Golem. - Century 21 Albania
Përshkrim

Hoteli ka nje siperfaqe trualli 1670 m2 dhe 1610 m2 ndertim, te organizuara ne 6 kate.
Hoteli eshte i organizuar ne 5 kate , kati -1 kuzhina dhe lavanderia, kati zero perfshin recepsion, bar-restorant dhe tualet, kati i pare, dyte, trete, kater, kane nga 8 dhoma per kate dhe kati i fundit eshte i organizuar ne kater dhoma suite.
Hoteli eshte ne fazen perfundimtare te punimeve dhe arredimit te tij.
Per me shume informacione ju ftoj ta vizitojme se bashku.


Informacion
Sip. Totale:

1670 m2

Sip. e brendshme:

1610 m2

Sip. Toke:

1670 m2

Dhomat e gjumit:

36

Tualetet:

36

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

5

Lloji:

Hotel

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

210

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: pishat e buta , golem, Golem

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020