JEPET APARTAMENT 1+1 ME QIRA TE KOMUNA PARISIT! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te mire administruar. Ka nje siperfaqe totale prej 50 m2 e organizuar ne nje sallon ndenje/gatimi, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Apartamenti eshte i shtruar totalisht me parket dhe ka nje arredim bashkekohor i pa banuar me pare.
Per nje vizite ne prone na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

45 m2

Sip. e brendshme:

50 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Kati:

12

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Rented

Website Views:

207

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: komuna e parisit, Komuna e Parisit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020