Përshkrim

Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi kryesore me hapsire te bollshme , 1 dhome gjumi e cila eshte e shfrytezueshme per dhome per femije te vegjel ose dhome garderobe/lavanderi . 1 kuzhine e sapo arreduar e cila ka dhe dalje ne ballkon , 1 tualet i kompletuar me aspirim natyral me dritare . Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje ndertimi te ri. I pozicionuar ne nje nga zonat me te qeta si edhe ne qender te qytetit . Shitet per nje cmim mjaft te mire ne krahasim me zonen . Apartamenti ka nje siperfaqje prej 96m2 te shenuara ne certifikaten e pronesise dhe egziston mundesia ne kthimin 3+1 duke u bashkuar me hyrjen ngjitur e cila eshte ne shitje nga i njejti pronar . Per me shume informacion kontaktoni ne 0699914862


Informacion
Sipërfaqja:

93 m2

Dhomat e gjumit:

2 Dhomat e gjumit

Tualetet:

1 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

397 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: rruga

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019