Japim me qira ambjent komercial tek Vizion plus - Century 21 Albania
Përshkrim

Ambjenti ndodhet ne katin 0 tek nje nga kullat e komplexit dhe eshte nje mundesi shume e mire investimi per biznese te ndryshme pasi hapesira eshte mjaft e bollshme dhe e organizuar ne 3 ambiente open space nje depo si dhe dy tualete.gjithashtu ambienti ka akses hyrje dalje nga te dyja anet dhe nje fazade reklamimi te favorshme. Per me shume informacion na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

220 m2

Sip. e brendshme:

220 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

156

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Vizion Plus

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin