OKAZION! APARTAMENT LUKSI 1+1 PER SHITJE ME PAMJE NGA DETI! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati cilesor me ashensor ne zonen e plazhit prane Hotel Vivas. Organizohet ne 1 korridor, 1 living room, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe nje ballkon te madh me pamje nga deti. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre teper cilesore me projekt arkitekturor dhe i investuar totalisht. Mund te shihet edhe si nje mundesi e mire investimi per AIRbnb ose Booking. Per me shume informacion apo per nje vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

77 m2

Sip. e brendshme:

70 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

3062

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa: Plazh

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020