Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Vila ndodhet ne Kamez. Eshte e perbere nga dy kate banimi, ku secili kat organiohet ne tre dhoma gjumi, nje dhome ndenje e perbashket me ambientin e kuzhines, dy tualete dhe nje ballkon.
Ndertesa ka nje punim teper cilesor. Kati i pare eshte bosh, kjo per arsye se eshte shfrytezuar per qira, ndersa kati i dyte eshte i mobiluar dhe gjithcka eshte e re sic shihet qarte edhe ne foto. Ambienti ofron te gjithe kushtet e nevojshme per nje jetese sa me komode. Vila eshte e rrethuar nga nje siperfaqe toke ne te cilen jane mbjelle peme te ndryshme frutore. Gjithashtu disponon edhe nje post parkimi. Cmimi i prezantuar eshte i negociueshem.
Per nje vizite ne prone na kontaktoni .


Informacion
Sip. Totale:

650 m2

Sip. e brendshme:

117 m2

Dhomat e gjumit:

6

Tualetet:

4

Dhomen e ndenjes:

2

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

407

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Kamez

Shteti: Albania

Qyteti: Kamëz

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020