Shitet apartament 1+1 ne zonen e plazhit. - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti eshte organizuar ne nje dhome gjumi, nje sogiorno se bashku me kuzhinen nje tualet dhe nje ballkon qe te ofron pamje nga deti.
Apartamenti ndodhet ne kat te dyte me orjentim jug-perendim ne nje pallat te ri te pajisur me ashensor.
Apartamenti eshte investuar dhe shitet i mobiluar.
Apartamenti eshte i pajisur me certifikat pronesie.
Per me shume informacion ju ftoj ta vizitojme se bashku.


Informacion
Sip. Totale:

60 m2

Sip. e brendshme:

53 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

7

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

In negotiation

Website Views:

138

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Plazh Iliria

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020