APARTAMENT 2+1 PER QIRA TEK LIQENI I THATE. - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne nje nga ndertimet me cilesore te zones dhe ofron nje pamje te lire te liqenit artificial dhe liqenit te thate duke ofruar ndricim natyral dhe qetesine e kerkuar. Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenjeje, dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Mobilimi eshte modern, i shtruar me parket dhe apartamenti ofron kushte per jetese komode. Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

94 m2

Sip. e brendshme:

86 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Rented

Website Views:

66

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Liqeni i thate, Liqeni i Thatë

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020