Hyr
Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Jepet me qira apartament 2+1 tek ish parku . Ka nje siperfaqje prej 80m2 dheeshte e organizuar ne 2 dhoma gjumi,1 kuzhine dhe nje tualet. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. Ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi
Per cdo informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni ne nr 0674033107


Informacion
Sip. Totale:

80 m2

Sip. e brendshme:

80 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

205


Vendndodhje

Adresa: Shefqet Musaraj

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020