Shitet vile ne Mjull-Bathore - Century 21 Albania
Përshkrim

Vila ndodhet ne nje kompleks te ri (ngjtiur me Akacia 2), me 10 vila te quajtur Vila Lule. Vilat jane te gjitha nje strukture te perbere prej 3-katesh. Kane nje oborr prej 350 m2 total nga te cilat 74 m2 eshte njolla e ndertimit dhe 274 m jane oborr. Kompleksi ka nje afat perfundimi ne korrik te 2022. Ne kete faze mund te kete dhe nderhyrje ne planimetri te brendshme sipas deshires se klientit.
Per me shume informacion na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

508 m2

Sip. e brendshme:

234 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

4

Dhomen e ndenjes:

2

Kati:

3

Lloji:

Villa

Statusi:

New

Availability:

Withdrawn

Website Views:

33

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Mjull-Bathore, Mjull - Bathore

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020