Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Yzberishtit ne nje pallat te ri te mire-administruar. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 106.25m2 dhe 53.2 siperfaqe te jashtme I cili eshte i organizuar ne dy dhoma, gjumi nje dhome ndenjeje dhe nje tualet. Zona ku ky apartament ndodhet ka shume facilitate prane per nje jetese sa me te lehte. Ne cmim perfshihet edhe arredimi cilesor i apartamentit dhe me shije i kuruar ne cdo detaj .
Per me teper informacion ose vizite ne prone mund te na kontaktoni .


Informacion
Sip. Totale:

160 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

7

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Sold

Website Views:

236

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020