Shitet Apartament 1+1 me pamje nga deti. - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartament eshte organizuar ne nje sogiorno se bashku me kuzhine, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.
Apartamenti ndodhet ne kat te gjashte me orjentim perendim ne nje pallat te ri te pajisur me ashensor dhe administrim per mirembajtjen e tij.
Apartamenti ndodhet ne vije te pare me detin dhe ka pamje ballore nga deti.
Per me shume informacion ju ftoj ta vizitoje se bashku.


Informacion
Sip. Totale:

67 m2

Sip. e brendshme:

60 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

6

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Sold

Website Views:

185

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: prane Bela Vista, Shkëmbi I Kavajës

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020