APARTAMENTE 1+1 NE SARANDE, ME PAMJE NGA DETI. - Century 21 Albania
Përshkrim

Shesim apartamente Luxury ne Sarande, prane hotel Panorames. Objekti ndodhet 4 min ecje larg resorteve me te medha ne Sarande, ate te Santa Quarantes dhe Bougainville Bay.
Ky objekt eshte rikonstruktuar se fundmi me cilesi bashkekohore.

Tipologjia e apartamenteve 1+1 eshte e disponueshme nga kati 2 deri ne katin e 5 banim. Keto apartamente jane te organizuar : Ambjent dite bashke me ambjentin e gatimi,1 dhome gjumi, 1 tualet dhe ballkoni i cili eshte i aksesueshem dhe nga ambjenti i dites gjithashtu dhe nga dhoma e gjumit. Orientimi i apartamentit eshte nga perendimi. Vetratat panoramike bejne te mundur vizibilitetin ndaj pamjes se nga deti. Aksesi ne objekt behet i mundur me ashensor. Apartamentet disponojne certifikate pronesie. Per nje vizite ne prone na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

73 m2

Sip. e brendshme:

68 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

1400

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa: Sarande

Qyteti: Sarandë


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020