Përshkrim

Shitet apartament i ri 2+1+2 dhe i mobiluar ne rrugen Ndre Mjeda, pallati AIC, prane kompleksit Kontakt me siperfaqe 102m2. Ndodhet ne katin e trete nga toka ne nje pallati te ri dhe te mireadministruar. Organizohet ne nje ambient ndenje dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Ky apartament I arreduar me arkitekt, disponon sistem ngrohje qendrore dhe parket druri.Disponon dokumenta te rregullt pronesie. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni.


Informacion
Sipërfaqja:

87 m2

Dhomat e gjumit:

2 Dhomat e gjumit

Tualetet:

2 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Kati:

2 Kati

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

1651 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa: Prane kompleksit Magnet dhe Star Construction

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019