SHITET APARTAMENT 1+1 ME VERANDE NE FRESK !! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te mireadministruar ne katin e peste , me orientim lindje te nje pallati 5 katesh. Siperfaqet jane te shfrytezuara mire dhe organizohen ne sallon me ambientin e gatimit, korridori qe ben shperndarjen tek dhoma e gjumit, nje tualet me dritare si dhe nje verande .Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore. Ka nje siperfaqe totale 86m2 nga te cilat 19m2 jane verande .
Apartamenti eshte ne proces hipotekimi .
Per nje vizite ne prone na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

86 m2

Sip. e brendshme:

86 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Kati:

5

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

373

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Fresku, Fresku

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020