Zyra Ne Shitje ne Twin Towers, Qender, Tirane! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shesim 228 m2 zyra ne Bulevardin "Deshmoret e Kombit" ne nje nga ndertimet me cilesore ne Tirane te ideuara per te tilla sherbime.
Zyrat ndodhen ne katin 12 tek Kullat Binjake. Ambientet ndodhen ne nje ndertese cilesore me sherbime dhe organizohen ne disa dhoma dhe me mundesi ndarje dhe funksioni sipas kerkeses se te interesuarve. Godina ka te gjitha facilitet e nevojshme qe nga recepsioni ne katin 0, sistemi qendror ngrohje dhe ftohje etj. Gjithe godina ka ne brendesi institucione financiare, banka, seli te ndryshme te perfaqesive me te rendesishme te kompanive te huaja te atashuara ne Shqiperi etj. Per informacione me te detajuara apo per nje vizite ne prone na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

228 m2

Sip. e brendshme:

228 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

4

Kati:

12

Lloji:

Office

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

72

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Sheshi Skënderbej (Qendër)

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020