Shitet apartament 2+1! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri mjaft cilesor ne Rrugen Hamdi Pepo (Mjetet Mesimore) me akses ne Rrugen e Kavajes dhe Unazen e Re. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te banimit, dhe eshte i organizuar me 2 dhoma gjumi, 1 sallon dhe 1 tualet dhe ka nje siperfaqe totale prej 78 m2.

Per me shume informacion na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

78 m2

Sip. e brendshme:

66 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

9

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

87

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Selitë

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020