SHITET APARTAMENT 2+1 NE GOLEM ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 77 m2 , dhe ndodhet ne katin e dyte te nje pallati 8 katesh .Ky apartament gjendet ne nje kompleks pallatesh te reja me ndertim shume cilesor . Apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi , nje dhome ndenje , kuzhinen , dhe nje tualet . Ne arredimin e ketij apartamenti perfshihen tre kondicionere , lavastovilje , dhe dy televizore me abonim digitalb te perhershem .Gjithashtu disponon certifikate te rregullt pronesie.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

77 m2

Sip. e brendshme:

77 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

182

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Golem

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020