Ambjent Komercial per qira tek Komuna e Parisit , Prane Lulishtes - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qira ambient komercial ne zonen e Komunes se Parisit prane lulishtes .
Ambienti ka nje siperfaqe totale 29 m2, ndodhet ne katin e 0 te nje pallati te Ri.
Organizohet ne 2 ambiente dhe nje tualet.
Eshte i pershtatshem per zyra dhe biznese te ndryshme .
Per me teper informacione jeni te lutur te na kontaktoni


Informacion
Sip. Totale:

29 m2

Sip. e brendshme:

29 m2

Tualetet:

1

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

66

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Komuna e Parisit, Komuna e Parisit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020